Autor: 021.rs

Novi Sad
13.05.2025.
13:46
Studenti u blokadi Fakulteta tehničkih nauka u Novom Sadu objavili su uputstvo kako da građani provere birački spisak.
  • Rista

    13.05.2025 14:55
    Vrlo bitno da se u mupu ne vrse fiktivne prijave gradjana drugih drzava na adrese kod nas u zemlji to treba da prestane
  • Marija

    13.05.2025 14:55
    Bez brige
    Studenti,izbore gubite glatko, jer ste se svima smučili sa silnim budalaštinama koje radite i izgovarate.
  • A1

    13.05.2025 14:45
    Varka
    Spisak glasača po izbornim mestima bi morao biti dostupan bez upotrebe matičnog broja i brojeva sa pasoša. Ovako je (ne)dostupan.
  • mann

    13.05.2025 14:32
    ...
    Slusajte studente! Kao sto su 15.3 svirali kraj u 20h kada su falange bile spremne za nasilje, tako isto u sred toga dana kada budu izbori mogu odsvirati kraj istih ako se primete zloupotrebe! Onda ce neko morati da odgovara za krsenje zakona, a nije tesko pogoditi ko! Pobeda je na vidiku kako gos da se okrene.AMIN
  • ?

    13.05.2025 14:17
    Ovo postoji odavno i možete izvršiti uvid da li se vi lično nalazite na biračkom spisku, a koga tamo sve ima bog zna? Naravno možete proveriti i za sve one kojima znate JMBG, i to je sve. Pola Bosne će se tamo naći, i živo i mrtvo i s obzirom da je poslednje ažuriranje 72 sata pred izbore, mrka kapa.
  • Тремор

    13.05.2025 14:05
    Баш лепо што су објаснили начин провере бирачког списка па није јасно како се то онда тек тако може лажирати ако је доступно свима??
  • sale

    13.05.2025 13:54
    Sve je kod nas moguće i dozvoljeno.I da na jednoj ruševnoj kući bude prijavljeno 120 birača

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna